Telefon:
0 (286) 263 03 00 - 213 52 72
Email:
info@betulkahramanortodonti.com
H�zl� Muayene ��in Bizimle �leti�ime Ge�in: 0 (286) 263 03 00 - 213 52 72
   

Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Ortodonti Tedavisi

Önleyici, Düzeltici, Çocuk ve Yetişkin Ortodonti ile Sabit ve Hareketli Ortodontik tedavilerimiz ile daha mutlu gülümseyin.

Pedodonti Tedavisi

Çocuklarınızın ağız ve diş sağlığının mükemmel olması için düzenli kontroller ve oluşan diş hastalıklarının tedavisi.

Ağız Diş Çene Cerrahisi

20 yaş dişleri, çene kistleri, gömük dişler ve çene eklemi tedavisinde uluslararası yöntemlerle hızlı ve sağlıklı tedavi çözümleri.

Protetik Diş Tedavisi

Eksilen, işlevini ve sağlığını kaybeden dişleriniz için özel olarak üretilen protezler; estetik ve fonksiyon kazandıran tedaviler.

Periodontoloji

Diş eti iltihapları, diş eti çekilmesi, bruksizm dahil diş sağlığınıza ve sosyal yaşamınıza etki eden diş eti hastalıklarının tedavisi.

Estetik Diş Hekimliği

Özgüveninizi arttıracak gülüş tasarımı, porselen ve zirkonyum kaplamalar, diş beyazlatma ve diş kristali uygulamaları.

Randevu almayı unutmayınız.

Hakk�m�zda

Diş Kliniği olarak alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte Ortodonti ve Diş Tedavisi uygulamalarımızla ihtiyaç ve beklentilerinize özel çözümler sunuyoruz.

Diş Beyazlatma

İnci gibi dişler, sağlıklı gülüşler, özgüven kazanmak ve ağız sağlığınızı korumak için Diş Beyazlatma uygulamalarımız ile tanışın, daha güzel gülümseyin.

Full Porselen

Daha genç ve güzel görünmek, sağlıklı ve bembeyaz dişlere kavuşmak, doğal bir gülüşe sahip olmak için Full Porselen Kaplamalar ile tanışın.

Gülüş Tasarımı

İş ve sosyal hayatınızda fark edilmenizi sağlayacak, imajınızı tamamlayacak, hayata daha mutlu bakmanın anahtarı olacak pırıl pırıl dişler.

Lamina Porselen Kaplama

Sizlere içten bir gülüş kazandıracak, yıllara dayanacak, doğallığı ve tazeliği yakalayacağınız Lamina Porselen Kaplama ile kendinizi daha güzel hissedeceksiniz.

Zirkonyum Kaplama

Metalin yapaylığından sizi kurtaracak, doğal ve mat görünümüyle hayatınıza mutluluk katacak, yıllara dayanacak Zirkonyum Kaplama ile güvenle gülümseyin.

Bonding Uygulaması

Şekil ve renk bozukluklarını giderecek, çürük ve kırık dişlerinizi onaracak Bonding Uygulaması ile doğal gülüşünüzü ve özgüveninizi yeniden kazanacaksınız.

Güzel Gülüşlere Sahip olmak için bizi tercih ediniz.

Önleyici Ortodonti

Gelecekte oluşabilecek otrodontik sorunların önüne geçmek, diş teli tedavisine gerek kalmadan dişlerin olması gereken estetiğine kavuşması için önlem almak için Önleyici Ortodonti.

Düzeltici Ortodonti

Erken teşhisle dişlerin düzensiz sıralanması ile meydana gelen kötü kapanış durumunu önlemek, çene ve yüz kemiklerine ait bozukluklarını düzeltmek için Düzeltici Ortodonti Tedavisi.

Çocuk Ortodonti

İleri yaşlarda çocuklarınızda görülebilecek ortodontik sorunların önüne geçmek, basit tedavilerle dişlerin ağızdaki dizilişlerini olması gereken konuma getirmek için Çocuk Ortodonti.

Yetişkin Ortodonti

Erken dönemde tedavi edilmeyen ortodontik bozukluklar sonucu meydana gelen çapraşık diş sorunlarını, üst çene darlığı ve itim vakalarını çözmek için Yetişkin Ortodonti Tedavi.

Sabit Ortodonti

Daimi dişler oluştuktan sonra uygulanan ve dişlerin üzerine yapıştırılan, tedavi süresince çıkarılamayan, en hızlı ve güvenilir diş tedavi yöntemi Sabit Ortodonti.

Hareketli Ortodonti

Hem hastaların hem de doktorun takıp çıkarabildiği, ortodontik tedavide rahatlık ve kişisel kontrol isteyen hastalara özel aparey ve yöntemlerle yapılan Hareketli Ortodonti.