Telefon:
0 (286) 263 03 00 - 213 52 72
Email:
info@betulkahramanortodonti.com

Randevu almayı unutmayınız.

 

Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Önleyici Ortodonti

Gelecekte oluşabilecek otrodontik sorunların önüne geçmek, diş teli tedavisine gerek kalmadan dişlerin olması gereken estetiğine kavuşması için önlem almak için Önleyici Ortodonti.

Düzeltici Ortodonti

Erken teşhisle dişlerin düzensiz sıralanması ile meydana gelen kötü kapanış durumunu önlemek, çene ve yüz kemiklerine ait bozukluklarını düzeltmek için Düzeltici Ortodonti Tedavisi.

Çocuk Ortodonti

İleri yaşlarda çocuklarınızda görülebilecek ortodontik sorunların önüne geçmek, basit tedavilerle dişlerin ağızdaki dizilişlerini olması gereken konuma getirmek için Çocuk Ortodonti.

Yetişkin Ortodonti

Erken dönemde tedavi edilmeyen ortodontik bozukluklar sonucu meydana gelen çapraşık diş sorunlarını, üst çene darlığı ve itim vakalarını çözmek için Yetişkin Ortodonti Tedavi.

Sabit Ortodonti

Daimi dişler oluştuktan sonra uygulanan ve dişlerin üzerine yapıştırılan, tedavi süresince çıkarılamayan, en hızlı ve güvenilir diş tedavi yöntemi Sabit Ortodonti.

Hareketli Ortodonti

Hem hastaların hem de doktorun takıp çıkarabildiği, ortodontik tedavide rahatlık ve kişisel kontrol isteyen hastalara özel aparey ve yöntemlerle yapılan Hareketli Ortodonti.